ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5166 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: Novinky

VIDEO: Eva Burešová si k narozeninám nadělila klip

0 jsk 24.7.2024

Zpěvačka a herečka Eva Burešová právě finišuje se svým novým albem Meraki s producentem Jiřím Burianem. Po skladbách Sirény a Walking Disaster je dalším singlem z něj píseň Slzy. Energická skladba plná emocí má teď i svůj videoklip. „Skladba Slzy je o lásce a sporech. O tom, jak už zkoušíte opravdu všechno možné, ale ten… Continue Reading »

Miroslav Krobot a Marika Šoposká se vrací k odloženým případům

0 jsk 24.7.2024

Kapitán Dítě a kapitánka Fáberová budou v rámci speciálního policejního oddělení kontroly termínově odložených případů útvaru S řešit nové kauzy, a to ve druhé řadě seriálu Oktopus. Dvanáct premiérových epizod i tentokrát režíruje Jan Pachl. Natáčení má rozložené do sto dvaceti dnů, poslední klapka padne příští rok v březnu. Hlavních rolí se znovu ujali Miroslav… Continue Reading »

Sziget je za dveřmi

0 jsk 24.7.2024

Sziget Festival se tento rok koná od 7. do 12. srpna a jeho program je zajímavý. Představí se Kylie Minogue, Halsey, Liam Gallagher, Martin Garrix, Sam Smith (na snímku), Skrillex, Stormzy, Raye, Tom Odell nebo Fisher. Skvělý program však nabízí i obrovský červený stan Revolut stage s interprety, jakými jsou Four Tet, Aurora, Big Thief,… Continue Reading »

Film Je to ve hvězdách míří do Benátek

0 jsk 24.7.2024

Na Mezinárodním filmovém festivalu v italských Benátkách (28. 8. – 7. 9. 2024) se v sekci Horizonty (Orizzonti) představí dokumentární snímek Je to ve hvězdách. Natočený byl v koprodukci Itálie, Slovenska, Česka, Rakouska a Chorvatsko. Českým koproducentem a zároveň distributorem této dokumentární komedie o síle astrologie a o hledání naděje je společnost Artcam Films. Film režiséra… Continue Reading »

Klip Adama Uličného odhaluje kouzlo kontrastu mezi prací a dovolenou

0 jsk 23.7.2024

Nový videoklip od skladatele, zpěváka Adama Uličného vezme na inspirativní cestu krásami Fuerteventury, Lanzarote a Tenerife. V klipu k písni Chill je patrná přeměna všedního života v kanceláři na okouzlující zážitky z dovolené. Prostřednictvím nádherných záběrů ze slunečných pláží, tyrkysových vod a malebných scenérií Kanárských ostrovů Uličný ukazuje, jak důležité je najít rovnováhu mezi prací a… Continue Reading »

Stašová, Polívkovi, Mihulová, Liška a další pod širým nebem

0 jsk 23.7.2024

V Brně je v plném proudu devátý ročník Letní scény Divadla Bolka Polívky. Až do poloviny srpna bude v amfiteátru v zadní části areálu koupaliště na Kraví hoře k vidění to nejlepší z repertoáru Divadla Bolka Polívky i oblíbené tituly spřátelených divadel. V červencové nabídce nechybí pohybový one woman stand-up Proslov (22. 7.). Anna Polívková… Continue Reading »

VIDEO: Michal Horák je Hustej Joe

0 jsk 23.7.2024

Písničkář Michal Horák si užívá léta. V novém videoklipu k písni Hostej Joe bere fanoušky na výlet, během nějž jsou dobrá zábava i nějaká ta skopičinka zaručeny. Fanoušci se ocitnou ve Westernovém městečku Boskovice, kde se z populárního písničkáře stává Hustej Joe, ostřílený to pistolník usilující o srdce Sandry Novákové. „O Westernovém městečku v Boskovicích jsem už… Continue Reading »

Jack White tajně vydal nové album

0 jsk 23.7.2024

Bez jména, bez obalu, na bílém vinylu. Takové je nové album amerického hudebník a zpěváka Jacka Whitea. On sám o něm ale mlčí. O nové nahrávce není na jeho sociálních sítích ani zmínka. Přesto zaplavily internet zprávy od jeho fanoušků, kteří nic netušící dostali v maloobchodních kamenných prodejnách hudebních obchodů k nákupu desku s nic… Continue Reading »

Letní slavnosti staré hudby pokračují v cestě za sny

0 jsk 23.7.2024

Pětadvacátý ročník mezinárodního festivalu Letní slavnosti staré hudby se pomalu přehoupl do druhé poloviny. Ve středu 24. července nabídne v kostele sv. Šimona a Judy v Praze další z dramaturgicky objevných večerů. Pod názvem Tempus mirabilium odkryje sny a naděje v dílech německých autorů sedmnáctého století. Tehdejší válečné události a komplikovaná politická situace nedokázaly zcela zabrzdit… Continue Reading »

VIDEO: Alex Choupenitch vydává před Paříží svůj nový singl Lonh Haul

0 jsk 22.7.2024

Český šermíř Alex Choupenitch míří do Paříže na olympiádu. Ještě před ní stihl připravit svůj nový song Long Haul. K němu připravil i klip, ve kterém se kromě něj objeví například Lukáš Krpálek, Max Habanec nebo Martin Fuksa. Choupenitch je profesionální fleretista. V roce 2021 vybojoval na olympiádě v Tokiu bronzovou medaili. Ne každý o… Continue Reading »