ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8397 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

Ceny Anděl se budou udílet 20. června

0 jsk 3.6.2020

Vítězové nejstaršího českého odborného hudebního ocenění letos o sošky Anděla se šalmají od Jaroslava Róny nepřijdou. Netradiční předávání výročních cen České hudební akademie odvysílá Česká televize 20. června na programu ČT1 od 21 hodin. Hudební čísla vznikají na nečekaných místech. „Devětadvacátý ročník bude výjimečný trochu jinak, než jsme zamýšleli,“ přiznávají pořadatelé. Půjde totiž o historicky… Pokračovat »

Robert Křesťan a Druhá Tráva odehrají ve čtvrtek první online koncert

0 jsk 3.6.2020

Ze studia, kde právě natáčí nové řadové album s britským producentem Eddie Stevensem, si ve čtvrtek kapela Druhá tráva odskočí do Ostravy. V rámci nového seriálu on-line koncertů High Lite Basement odehraje první živý stream ve své devětadvacetileté kariéře, a kromě svých největších hitů představí i novinky. On-line přenos bude možné naladit 4. června ve… Pokračovat »

VIDEO: Wohnout vyzval fanoušky a vznikl nový singl a klip Svaz českých bohémů

0 jsk 3.6.2020

Skupina Wohnout pokořila se svým videoklipem Svaz českých bohémů hranici padesáti miliónů zhlédnutí na YouTube. „Je to hezké číslo, a je fajn vědět, že si tu písničku lidi často pouští, že dělá radost.“, komentuje úspěch Matěj Homola, zpěvák Wohnout a zároveň autor písně. „Hity, tedy ve smyslu rádiové hity, nám nejdou. Ani táborákové hity nám… Pokračovat »

Ellie Goulding vydá v červenci novinku

0 jsk 3.6.2020

Ellie Goulding odhalila podrobnosti o vydání svého nového alba. Již čtvrtá studiová deska s názvem Brightest Blue spatří světlo světa 17. července. Vydání desky tak oznamila po nedávném březnovém výročí, kdy oslavila deset let od vydání debutové kolekce Lights, které se celosvětově prodalo více než 1,4 milionu kusů. Na novém albu najdou fanoušci jak již… Pokračovat »

VIDEO: Tereza Mašková vydala singlovou předzvěst alba

0 jsk 2.6.2020

Zpěvačka Tereza Mašková, vítězka Superstar 2018, vydala singl Tažní ptáci. Lyrická píseň je předzvěstí debutového alba, které pod názvem Zmatená zpěvačka vydá už 12. června. Singl Tažní ptáci navazuje na úspěšné písně Žár, New Me, O nás dvou a Láskou se splést. „Písničku napsal už před několika lety můj kamarád a velmi dobrý muzikant Martin… Pokračovat »

Arakain se vrací ke kořenům. Hrát bude na parketech a malých akcích

0 jsk 2.6.2020

Česká metalová kapela Arakain se i letos fanouškům představí na řadě letních open-air akcí. Tentokrát to však nebudou velké festivaly, na které byli fanoušci v minulých letech zvyklí, ale letní parkety, menší amfiteátry i nově vybudované letní scény. Kapela se tak po více než třiceti letech prakticky vrátí ke svým kořenům, na místa, kde začínala…. Pokračovat »

VIDEO: Martin Harich nahrál v karanténě nové album

0 jsk 2.6.2020

Martin Harich strávil v březnu dva týdny v karanténě. V izolaci v zahradním domku svých rodičů nelenil a nahrál celé nové album ve slovenštině s názvem Tulák. Minulý pátek vydal první ochutnávku z plánovaného alba v podobě singlů Púpava a Spomaľovánka. „Každý den nahrát jednu písničku. To byl můj anti-prokrastinační lék na zvládnutí karantény a… Pokračovat »

Dny Evropského filmu představí čtyřicet snímků

0 jsk 2.6.2020

Dny evropského filmu, které se zaměřují výhradně na současný evropský film, letos představí čtyřicet filmů z téměř třicet evropských zemí. Hlavní část programu Dny evropského filmu proběhne od 16. do 23. června v Praze, Brně, Ostravě a následně v rámci festivalových ozvěn v dalších šesti městech. Dny evropského filmu nabízejí filmy, které braly ceny na… Pokračovat »

VIDEO: Tones And I zpívá o nesnesitelných party a fake lidech

0 jsk 1.6.2020

Australská zpěvačka Tones And I, která se proslavila písničkou Dance Monkey, v novém singlu Ur So F**kInG cOoL ventiluje svou frustraci z povrchních večírků a z jejich často falešných osazenstev. Pořídila k ní i zábavný videoklip. Toni Elizabeth Watsonová pobrala minulý týden dvě ceny v kategorii Průlomový skladatel a Skladba roku za píseň Dance Monkey na udílení cen APRA Music Awards. Na svém kontě má přitom zatím jen minialbum The… Pokračovat »

Alec Benjamin vydal album These Two Windows

0 jsk 1.6.2020

Americký zpěvák Alec Benjamin, jenž je známý především kvůli svému vysoko posazenému hlasu, prorazil v roce 2018 s písničkou Let Me Down Slowly. Loni pak v rámci svého evropského turné zavítal i do Prahy. Po třech singlech nyní konečně vydává své debutové album These Two Windows. Vyšlo poslední květnový pátek a ohlasy na ně jsou v první fázi velice povzbudivé.