ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 50278 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

VIDEO: Black Rebel Motorcycle Club zveřejnili novou skladbu

0 jsk 24.11.2017

Americká rocková kapela Black Rebel Motorcycle Club zveřejnila skladbu King Of Bones. Novinka bude na albu Wrong Creatures, které skupina plánuje vydat 12. ledna. Nabídne na něm dvanáct skladeb, přičemž už zveřejnila Little Thing Gone Wild a Haunt. Peter Hayes, Robert Levon Been a Leah Shapiro začali na albu Wrong Creatures, pracovat v roce 2015,… Pokračovat »

Nicka Cartera z Backstreet Boys obvinili ze znásilnění

0 jsk 24.11.2017

Obvinění ze znásilnění, ke kterému mělo dojít před patnácti lety, padlo ve středu na hlavu Nicka Cartera, člena skupiny Backstreet Boys. Ze znásilnění jej obvinila zpěvačka a herečka Melissa Schuman, známá zejména z působení v dívčí formaci Dream, která se v 90. letech proslavila hitem He Loves U Not. „Přinutil mě k aktu proti mé… Pokračovat »

Jeffrey Tambor odchází ze seriálu Transparent. Kvůli sexuálnímu obtěžování

0 jsk 24.11.2017

Americký herec Jeffrey Tambor odchází ze seriálu Transparent (2014). Oznámil to poté, co ho jeho bývalá asistentka Van Barnes a herečka Trace Lysette, která také účinkuje v zmíněném projektu, obvinily ze sexuálního obtěžování. „Hraní v Transparent bylo jedním z největších privilegií a kreativních zkušeností mého života. V posledních týdnech ale začalo být jasné, že už to… Pokračovat »

Vlastimil Vondruška vydává šestý díl Husistské epopeje

0 jsk 23.11.2017

Vlastimilu Vondruškovi, historikovi, publicistovi a spisovateli a držiteli státního vyznamenání za zásluhy o stát v oblasti kultury, vychází již šestý díl Husitské epopeje s podtitulem Za časů Jiřího z Poděbrad. Sedmidílná sága vypráví o událostech slavné i pohnuté doby 15. století v Českém království. Snad žádná jiná historická epocha našich dějin není v obecných představách tak kontroverzní,… Pokračovat »

Harrison Ford pomohl při dopravní nehodě

0 jsk 23.11.2017

Americký herec Harrison Ford pomohl ženě po dopravní nehodě. Incident se stal ve městě Santa Paula v Kalifornii, kde řidička sjela s autem z vozovky a narazila do stromu. Ford byl v té době s kamarádem blízko místa nehody, a když slyšel náraz, jel ženě v nouzi pomoci. Za přispění dalších lidí na místě nehody… Pokračovat »

Na Colours of Ostrava míří Ziggy Marley

0 Redakce 23.11.2017

„Reggae je mantra a meditace. Reggae je rytmus a vědomí. Jeho potenciál je nekonečný,” říká Ziggy Marley. Tento osminásobný držitel Grammy a nejstarší syn legendy Boba Marleyho zahraje vůbec poprvé v České republice na festivalu Colours of Ostrava 2018. “O tuto velkou hudební osobnost, která je známá i svými rozsáhlými filantropickými aktivitami, jsme se snažili… Pokračovat »

Lanugo přichází s neklidnou hudbou, každý týden představí novou píseň

0 jsk 23.11.2017

Kapela Lanugo přichystala sérii nových písniček a svůj web proměnila v adventní kalendář, kde si budou jejich fanoušci moci každou předvánoční středu rozbalit jednu skladbu. „Letošní písně Lanuga stojí na kontrastech, kdy se na pozadí milých a poklidných melodií v textech rozehrávají dramata každodennosti. Zdánlivě harmonické životní situace se mění v šílenství a potlačená realita… Pokračovat »

Vychází soundtrack k Hřebejkově trilogii Zahradnictví

0 Redakce 22.11.2017

V letošním roce byly uvedeny do kin tři celovečerní filmy Jana Hřebejka podle scénářů Petra Jarchovského, tvořící trilogii Zahradnictví (Rodinný přítel, Dezertér a Nápadník). Animal Music nyní vydává na jednom albu souhrnný soundtrack celé trilogie. Autorem hudby k Zahradnictví je Petr Ostrouchov, jeho hudba je na albu doplněna několika dobovými nahrávkami písní Osvobozeného divadla, které tvoří… Pokračovat »

Tomáš Klus vystoupí na festivalu Brod 1995

0 jsk 22.11.2017

Organizátoři hudebního festivalu Brod 1995 oznamují první část programu. Zároveň spustili zvýhodněný vánoční předprodej vstupenek. Brod 1995 se v příštím roce uskuteční na českobrodském stadionu Na Kutilce 18. srpna 2018 popáté. Hlavní hvězdou bude písničkář Tomáš Klus, jenž odehraje plnohodnotný koncertní set. Těšit se lze i na Xindla X či kapelu Škwor, která za rok… Pokračovat »

Nejvíc cen Emmy má Velká Británie. Uspěl i Kenneth Branagh

0 jsk 22.11.2017

Na 45. ročníku udělování mezinárodních cen Emmy dominovala Velká Británie. Cenu dostali například herec Kenneth Branagh za účinkování v seriálu Wallander (2008) či herečka Anna Friel díky televiznímu projektu Marcella (2016). Mezi další oceněné zástupce britské tvorby patří komediální seriál Alan Partridge’s Scissored Isle (2016) a dokument Exodus: Naše cesta do Evropy. Mezi telenovelami zvítězila… Pokračovat »