ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 56172 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

UDG, O5 a Radeček a Pokáč spolu vyjedou na Rivalové Tour

0 jsk 21.9.2017

Téměř dvouměsíční bitva o to, kdo je lepší na pódiu a kdo má více fanoušků. I tak by se dalo popsat turné s 15 zastávkami, na které koncem října vyrazí kapely UDG, O5 a Radeček (na snímku) a písničkář Pokáč. Rivalové Tour 2017 bude zahájeno 27. října v Nejdku a potrvá až do 16. prosince, kdy jej… Pokračovat »

VIDEO: Linkin Park vzpomínají na Benningtona

0 jsk 21.9.2017

Skupina Linkin Park zveřejnila videoklip k písni One More Light. Pojala ho jako vzpomínku na zpěváka Chestera Benningtona, který se v červenci oběsil. Zároveň ohlásila koncert, jenž se 27. října odehraje v Hollywood Bowl na zpěvákovu počest. Předešlý klip Linkin Park publikovali doslova pár hodin předtím, než byl Chester ve svém domě nalezen mrtvý. Video Talking To Myself… Pokračovat »

Lady Gaga odložila evropskou část světového turné

0 jsk 21.9.2017

Americká zpěvačka Lady Gaga odložila kvůli zdravotním problémům evropskou část svého světového turné ke svému albu Joanne. Informovali o tom zástupci společnosti Live Nation, kteří celou koncertní sérii organizují. „Lady Gaga trpí silnou fyzickou bolestí, která má neblahý vliv na její schopnost vystupovat. Zůstává v péči odborníků, kteří doporučili turné odložit,“ napsali zástupci Live Nation.

SOHN přesouvá evropské turné. V Praze vystoupí na jaře

0 jsk 21.9.2017

Britský zpěvák a producent SOHN přesouvá své evropské turné. Původně měl vystoupit 16. listopadu 2017 v pražském Paláci Akropolis. Nový termín koncertu je 12. května 2018, místo konání koncertu se nemění. Všechny vstupenky zůstávají platné, není nutné je měnit za nové a dají se případně vrátit do 23. listopadu. Hudebník zaslal toto prohlášení: „Díky všem, kdo… Pokračovat »

V říjnu opět proběhne festival světla Signal

0 Redakce 20.9.2017

Festival světla Signal se bude stejně jako v uplynulých letech konat v polovině října, konkrétně od čtvrtka 12. do neděle 15. 10. Těšit se můžete na 22 instalací, které budou zcela poprvé rozmístěny po dvou oficiálních festivalových trasách: po trase Centrum a trase Vinohrady. Pro letošní ročník jsme si pro vás připravili velkou novinku: dvě… Pokračovat »

VIDEO: Mirka Miškechová představuje nový singl a videoklip

0 jsk 20.9.2017

Slovenská zpěvačka Mirka Miškechová se vydává do popovějších vod. Kromě akustických a folkových aranží si pohrává více s elektronikou. Právě proto sáhla po producentovi Arminu Effenbergerovi, se kterým začala připravovat své druhé album. Písnička 18 vecí, ktoré sa ťa nespýtam je jejich společnou prvotinou. „Písničku jsem napsala přibližně před čtyřmi roky, když jsem začínala chodit… Pokračovat »

Leonarda Cohena připomenou Sting, Lana Del Rey a další

0 jsk 20.9.2017

Nejbližší členové rodiny Leonarda Cohena (na snímku) vyzývají fanoušky z celého světa, aby spolu s nimi a mnoha světově proslulými hudebníky setkali na pamětním koncertě Tower of Song: Memorial Tribute to Leonard Cohen. Bude se konat v kanadském Montrealu 6. listopadu, v předvečer prvního výročí smrti legendárního umělce. Akce přivítá britského hudebníka Stinga, americkou zpěvačku Lanu… Pokračovat »

Bittová, Dusilová a Načeva na jednom pódiu

0 Redakce 20.9.2017

V jedinečném společném projektu se na jednom pódiu setkají po tři večery tři dámy – zpěvačky Iva Bittová (na snímku), Lenka Dusilová a Monika Načeva. Podtitul koncertu zní: Spolu. Nápad spojit tři zpěvačky, které působí převážně solitérně, vznikl již v zimě 2016. K jeho realizaci však vzhledem k vytíženosti všech tří umělkyň dojde až letos v… Pokračovat »

VIDEO: Björk vydala klip k písni The Gate

0 jsk 19.9.2017

Islandská zpěvačka Björk publikovala videoklip k písničce The Gate. Jeho režisérem je Andrew Thomas Huang. Již 22. září vyjde tato skladba na vinylovém singlu a je předzvěstí alba Utopia, které se na trhu objeví během listopadu. Již dříve umělkyně řekla, že na rozdíl od předešlé desky, která byla o rozchodu, bude tato o shledání. Björk –… Pokračovat »

VR/Nobody na druhém albu se změnami

0 jsk 19.9.2017

VR/Nobody je dvojice Jakub „NobodyListen“ Strach a Václav Rouček, která nepřestává lovit nové trendy a na české hudební scéně udělala slušný rozruch už svým debutem Yet. v roce 2015. I přesto, že první jmenovaný platí mezi mileniány za velkou a žádánou DJskou hvězdu, podařilo se mu společně se zpěvákem Václavem Roučkem infikovat svým městským R&B českou alternativní… Pokračovat »