ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9124 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: Novinky

Bohemia Voice dvakrát v Panenském Týnci

0 jsk 18.6.2021

Bohemia Voice pořádá dva prožitkové koncerty pod širým nebem. Koncerty s názvem Nessun Dorma – Nechť nikdo nespí se uskuteční již v neděli 20. a v pondělí 21. června od 21 hodin na místě nedostavěného chrámu v Panenském Týnci. Atmosféru koncertů pořádaných na oslavu letního slunovratu doplní skupina FireArt tancem s ohněm a vizuální umělec VJ PleiOne, který každou… Continue Reading »

Jelen vystoupí v O2 universum

0 jsk 18.6.2021

Vyprodané sály, rádiové hity, několik Cen Anděl a stabilní zájem posluchačů. Kapela Jelen se v posledních letech vypracovala mezi nejžádanější jména české hudební scény. S novou, úspěšnou řadovou deskou Věci a sny přišla bezmála po pěti letech, během nichž hlavně koncertovala. Letošní rok zakončí velkým koncertem 8. prosince v O2 universu v Praze. „Jelen byl vždycky především… Continue Reading »

VIDEO: Marek Ztracený má singl Moje milá

0 jsk 18.6.2021

Marek Ztracený představuje svůj nový letní singl Moje milá. V klipu o rodičovství, ale i hezkých gestech a překvapení se v hlavních rolích objeví herci Veronika Kubařová a Lukáš Langmajer. „Píseň Moje milá je ze života a téma klipu je něco, co zažívají nebo časem zažijí nejspíš úplně všichni, a já nejsem výjimka. Je o tom, že někdy… Continue Reading »

TrutnOFF BrnoON hlásí další jména

0 jsk 18.6.2021

Hudební festival TrutnOFF BrnoON, který adoptovalo Brno, bude i letos. Době navzdory se uskuteční v obvyklém termínu připomínajícím okupaci Československa sovětskými vojsky v roce 1968, tedy 20. až 22. srpna, Na Střelnici v Brně-Pisárkách. I letos s necelou padesátkou kapel. Vedle Pražského výběru v nejslavnějším složení vystoupí Plastic People, J.A.R., Michal Prokop & Framus Five, Visací… Continue Reading »

Hrubý, Fencl, Barry a Hnátek na turné k live albu Kouzlo okamžiku

0 jsk 18.6.2021

Akustické trio, potažmo kvartet kolem houslisty Jana Hrubého, vydalo v únoru záznam ze dvou loňských, ještě před-covidových, koncertů nazvaný Kouzlo okamžiku. Nyní s ním je na turné. Zahraje 21. června v pražské Malostranské besedě, 22. června v Kladně, 23. června v Pozlovicích, 24. června v Ostravě, 16. července v Šemanovicích a vše uzavře vystoupení 4…. Continue Reading »

Den architektury proběhne v říjnu

0 jsk 17.6.2021

Festival Den architektury láká od 1. do 7. října na bohatý a zdarma přístupný program několika set akcí v celé republice i na Slovensku. Nabídne výpravy za architekturou známou i neznámou, pěšky, na kole, vlakem či lodí, a to vždy s odborným výkladem. Zaměří se jak na architekturu současnou, tak architekturu dvacátého století, a na některých… Continue Reading »

Královéhradecký Festivalpark zve na Léto v parku

0 jsk 17.6.2021

Na koncerty i další kulturní vyžití v rámci série Léto v parku zve od července do září Festivalpark v Hradci Králové. Mezi první ohlášené akce patří 4. července koncert Horkýže Slíže (na snímku), 10. července Tata Bojs, 16. července PSH, 30. července Mňága a Žďorp, 6. srpna Vanessa a 3. září Jelen. „Do areálu jezdíme… Continue Reading »

Pavel Čadek založil cellofolk a vydává druhé album

0 jsk 17.6.2021

brněnský písničkář Pavel Čadek vystudoval klasickou hru na violoncello, ale později ho začal používat novým způsobem – jako doprovod jeho písní ve stylu Jarka Nohavici. A právě díky tomu se stal zakladatelem nového hudebního žánru „cellofolk“. Pavlův jedinečný styl si našel spoustu fanoušků, jeho písničky mají na YouTube miliony zhlédnutí a nyní vydává své druhé album… Continue Reading »

Cirkus v Botanické zahradě

0 jsk 17.6.2021

O víkendu 26. a 27. června proběhne v Botanické zahradě Praha festival Le Cirque. Bohatý festivalový program nabídne cirkusová, kouzelnická i hudební vystoupení pro malé i velké diváky. Těšit se lze na Cirk La Putyka, Cirkus Berto, kouzelníka Pavla Kožíška, interaktivní dílničky pro děti nebo cirkusovou školu. Vše bude probíhat ve venkovních expozicích zahrady. Organizátorem… Continue Reading »

Místo Colours of Ostrava hned dvě akce

0 jsk 16.6.2021

I když letos festival Colours of Ostrava neproběhne, fanoušci v jeho termínu o kvalitní živou hudbu a festivalovou atmosféru nepřijdou. Tým festivalu uspořádá v Dolních Vítkovicích dvě akce. Již 14. července elektronický Hotspot s finským hudebníkem a producentem Axelem Thesleffem, který zahraje na unikátním, dosud pro koncert nevyužitém, místě Dolních Vítkovic, a na 15. až… Continue Reading »