ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14985 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

Monkey Business budou slavit ve Žlutých lázních

0 jsk 23.5.2018

Přední česká kapela Monkey Business otevře už tento čtvrtek 24. května od 18 hodin brány pražských Žlutých lázní, aby tam tradičním narozeninovým koncertem završila jarní část turné Maximum Power!. Koncertem s názvem Jsme jen boží onuce zároveň společně se svými fanoušky oslaví už osmnácté narozeniny. „Monkey Business opět po roce zakotví své motorové čluny v nádherném prostředí… Pokračovat »

Chinaski zahrají v nové sestavě poprvé v Praze

0 Redakce 23.5.2018

Přestože jedna z nejpopulárnější českých skupin Chinaski sjezdila v nové sestavě téměř celou Českou republiku, Praze se zatím vyhýbala. To se ovšem změní. V prosinci se tam zastaví rovnou třikrát. Dvakrát zahraje ve svém domovském Lucerna Music Baru (9. a 10. 12.) a jednou ve Foru Karlín (12.12.). Vstupenky budou k dostání v síti TicketLIVE… Pokračovat »

VIDEO: Mirai v dokumentu vzpomínají na nedávné turné

0 jsk 23.5.2018

Severomoravská kapela Mirai posbírala během posledních měsíců řadu ocenění (Český slavík, Anděl, Hudební ceny E2). Její zatím největší hit Když nemůžeš, tak přidej se blíží 13 milionům zhlédnutí na YouTube a stal se nepsanou hymnou nejen sportovců. Letos na jaře následovalo první samostatné turné, které bylo kompletně vyprodané. Nyní již kapela naplno odstartovala letní koncertní… Pokračovat »

Rise Against v Praze doprovodí From Our Hands

0 jsk 23.5.2018

Americká skupina Rise Against se už za dva týdny vrátí do Prahy, aby svému početnému českému publiku představila aktuální album Wolves. Večer 5. června v pražském Foru Karlín zahájí slovenští punkrockeři From Our Hands. Tato bratislavská kapela se zformovala v roce 2007 na pozůstatcích skupiny Trans Panama a do dnešního dne vydala včetně jednoho minialba… Pokračovat »

Dita von Teese přijede v listopadu do Prahy

0 jsk 22.5.2018

Světová královna burlesky Dita Von Teese se v rámci letošního evropského turné představí s kritiky uznávanou show The Art of the Teese také v pražském Kongresovém centru. Letos 22. listopadu na večeru plném půvabu a svádění dokáže českému publiku, proč je považována za nejzářivější hvězdu tohoto žánru. Pražské vystoupení bude nejen jediné v České republice, ale také první středoevropskou… Pokračovat »

Komajota vydá album na USB klíči

0 jsk 22.5.2018

Prešovská skupina Komajota pracovala poslední rok na koncepčním příběhovém albu Potrubis. Vydá ho na USB klíči v exkluzivním knižním balení. Obsahovat bude texty písní a ilustrace od výtvarnice Marie Čorejové. K dispozici bude pouze limitovaná sběratelská edice v počtu sto kusů, k čemuž kapela spustila předprodej na své webové stránce a vynechává tím klasickou distribuci… Pokračovat »

Papa Roach se v srpnu představí v Olomouci

0 jsk 22.5.2018

V srpnu přijedou do Olomouce američtí Papa Roach. Přivítá je atraktivní areál Korunní pevnůstky. V Česku už sice tito rockeři několikrát vystupovali, ovšem tentokrát to bude zřejmě na nejhezčím místě a poprvé na Moravě. Do olomoucké Korunní pevnůstky dorazí 22. srpna. Jedna z nejpopulárnějších nu-metalových kapel současnosti vznikla už v roce 1993. Přesto nežije ze slávy… Pokračovat »

Vydražili předměty zesnulého Prince

0 jsk 22.5.2018

Slavnou žlutou kytaru zesnulého hudebníka Prince vydražili v New Yorku za 225 tisíc dolarů. Kytara Yellow Cloud, kterou pro něj vyrobili na zakázku, byla součástí aukce více než 150 upomínkových předmětů, kterou organizoval aukční dům Julien’s Auctions. Keramická figurka, kterou použili při natáčení videoklipu k písni Purple Rain, se prodala za 12 500 dolarů, přičemž… Pokračovat »

VIDEO: Christina Aguilera a Demi Lovato nazpívaly feministickou píseň

0 jsk 21.5.2018

Christina Aguilera (na snímku) zveřejnila další skladbu z připravovaného alba Liberation. Nazpívala ji s ní její mladší kolegyně Demi Lovato. Nahráli spolu píseň Fall In Line, jejíž velmi aktuální odkaz podporují výbornými pěveckými výkony. Vše ve skladbě vyzdvihující vnitřní sílu žen dává svůj smysl. Mužský hlas ve druhé polovině skladby reprezentuje svět majetnických mužů, kteří ženy… Pokračovat »