ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15742 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

Pearl Jam jsou kritizování za plakát

0 jsk 17.8.2018

Americká Republikánská strana se ostře ohradila proti plakátu kapely Pearl Jam, na kterém je vyobrazen hořící Bílý dům. Na plakátu ke koncertu, který měli Pearl Jam v pondělí ve městě Missoula v Montaně, je kromě toho nakreslený orel sedící na kostře, o níž republikáni tvrdí, že má představovat prezidenta Donalda Trumpa. Proti plakátu už protestoval… Pokračovat »

VIDEO: Paul McCartney představil novou skladbu

0 jsk 17.8.2018

Britský hudebník a zpěvák Paul McCartney zveřejnil skladbu Fuh You. K novince představil i animované lyric video. Šestasedmdesátiletý zpěvák současně uvedl, že jeho nové album Egypt Station nabídne 16 skladeb. Na novince, která se dostane na trh 7. září, budou kromě Fuh You i jeho předchozí singly I Don’t Know a Come On to Me…. Pokračovat »

Na Sziget přišlo 565 tisíc fanoušků

0 jsk 17.8.2018

Hudební Sziget, který skončil v úterý v Budapešti, ukázal, že patři mezi nejlepší evropské festivaly. Chválou na něj nešetřili fanoušci ani hvězdy Dua Lipa, Shawn Mendes či členové kapely Mumford and Sons. Tři vyprodané dny a více než půl milionu návštěvníků, i takový byl letošní Sziget. Tamás Kadár, ředitel akce, řekl: „Sziget je opravdu unikátním globálním festivalem…. Pokračovat »

Dokument Mečiar bude usilovat o nominaci na Evropské filmové ceny

0 jsk 17.8.2018

Evropská filmová akademie a EFA Productions zveřejnily seznam patnácti dokumentárních filmů, které doporučují do boje o nominace na Evropské filmové ceny. Mezi nimi je i celovečerní dokument Mečiar režisérky Terezy Nvotové, který vznikl ve slovensko-české koprodukci. Zařazení do výběru na nominace je dosud nejvýznamnějším mezinárodním uznáním filmu a dokazuje, že události z nedávné československé historie… Pokračovat »

Vozy členů skupiny Beatles půjdou do dražby

0 jsk 16.8.2018

Americký aukční dům Worldwide Auctioneers bude 1. září dražit automobily, které v minulosti vlastnili členové skupiny Beatles Paul McCartney a John Lennon. Auto druhého zmiňovaného bylo vyrobeno roku 1979 a je poslední, které během života používal. Vozidlo McCartneyho je ze série čtyř aut, které v roce 1965 nechal vyrobit pro každého člena Beatles manažer Brian… Pokračovat »

New Order nechají vstoupit do vlastního světa

0 jsk 16.8.2018

Britská kapela New Order ohlásila nový koncertní dokument s názvem New Order: Decades. Premiéru bude mít 22. září na televizní stanici Sky Arts. Ve snímku bude možné vidět skupinu, jak se připravuje spolu s Liamem Gillickem a dvanáctičlenným orchestrem před vystoupením na Manchester International Festivalu 2017. Formace zavzpomíná i na svou dávnou minulost, přičemž tvůrci… Pokračovat »

Die Antwoord míří do Prahy

0 jsk 16.8.2018

Jihoafričtí Die Antwoord se představí v pondělí 20. srpna na Výstavišti v pražských Holešovicích. V České republice celkem třikrát, poprvé se u nás npředstavili v roce 2010 v pražském Lucerna Music Baru, při druhé zastávce v roce 2016 vyprodali koncertní prostor ve Žlutých lázních a loni zahráli na festivalu Rock For People. O předkapelou bude Jihoafričanka Moonchild Sanelly a zahraje i… Pokračovat »

Nemocnou Arethu Franklinovou navštívili Stevie Wonder i její bývalý manžel

0 jsk 16.8.2018

Americký hudebník Stevie Wonder (na snímku) navštívil nemocnou soulovou zpěvačku Arethu Franklinovou v jejím domě v Detroitu. Zpěvaččina mluvčí Gwendolyn Quinnová uvedla, že královnu soulu, která je vážně nemocná, navštívil i reverend a bojovník za lidská práva Jesse Jackson, stejně tak její bývalý manžel, herec Glynn Turman. Šestasedmdesátiletá Franklinová již dříve zrušila plánované koncerty, když… Pokračovat »

Už jsme doma vydají po osmi letech nové album

0 jsk 15.8.2018

Osm nových písní po osmi letech nabídne skupina Už jsme doma. Její album Kry, které vyjde 7. září, dokonce obsahuje i jedno osmislabičné slovo. Kry jsou pro Už jsme doma symbolem pomíjivosti, ale také zápasu s ní. Jsou i symbolem cyklu a návaznosti, vědomí sounáležitosti s tím, co bylo a s tím co bude, vědomí odpovědnosti při převzetí… Pokračovat »

Na Vizovickém Trnkobraní vystoupí i Jaromír Nohavica

0 jsk 15.8.2018

Letošní 51. ročník hudebně-švestkového festivalu Vizovické Trnkobraní otevře své brány v pátek a sobotu 17. a 18. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Do své druhé padesátky festival s nejdelší tradicí vstoupí s Jarkem Nohavicou, který se na Trnkobraní vrací po dlouhých jedenadvaceti letech, kdy býval pravidelným účastníkem festivalu. Návštěvníci se dále můžou těšit na Arakain a Lucii Bílou, kapely Divokej… Pokračovat »