ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11858 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

Kirsten Dunstová bude mít svou hvězdu

0 jsk 20.8.2019

Americká herečka Kirsten Dunstová bude mít vlastní hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Slavnostní odhalení se uskuteční 29. srpna v Los Angeles, přičemž projev na něm pronesou režisérka Sofia Coppolová a herec Jesse Plemons. Dunstová a její snoubenec Plemons mají syna. Pár se poznal při natáčení druhé série seriálu Fargo. Pod režijní taktovkou Coppolové si Dunstová… Pokračovat »

Pocta baskytaře na Festiwallu

0 jsk 20.8.2019

Největší české legendy basové kytary, které definovaly zvuk zásadních tuzemských kapel jako jsou Etc…, Flamengo, Olympic, Buty, Stromboli nebo Minus123minut (na foto), se poprvé setkají na jednom pódiu. Unikátní projekt, který zatím nemá v Česku obdoby, představí přední basové hráče a bude hlavním koncertem nedělního programu čtvrtého ročníku Festiwallu 2019. Ten se odehraje od 6…. Pokračovat »

Horkýže Slíže letos opět pořádají festival Slížovica

0 jsk 20.8.2019

Výstaviště Agrokomplex ve slovenské Nitře zažije 28. srpna festival Slížovica. Vstupenky na osmý ročník akce se velice dobře prodávají. Brány areálu se otevřou o 13 hodin a na fanoušky čekají kromě koncertů gastro vychytávky, rocková škola či atrakce pro děti. Slížovica má letos nový ekologický rozměr a razí heslo „I rockeři chtějí zelenou planetu“. Klasické… Pokračovat »

Lukáš Vaculík se vrací v seriálu Temný kraj

0 jsk 20.8.2019

Druhá řada seriálu Temný kraj se vrátí na obrazovky už v neděli 31. srpna. V hlavní roli se opět představí Lukáš Vaculík coby policista Petr Kraj, se svým věrným čtyřnohým přítelem Egonem. Scénáristky a autorky seriálu Kateřina a Jitka Bártů se pustily do druhé série a o tom, že opravdu bude, neměly ani na vteřinu… Pokračovat »

Drama Bez vědomí uvedou na festivalu v Torontu

0 jsk 19.8.2019

České špionážní drama Bez vědomí z produkce HBO Europe bude uvedeno v mezinárodní premiéře na 44. Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, který se bude konat od 5. do 15. září. První dvě epizody budou uvedeny v sekci Primetime. Šestidílné špionážní drama režiséra Ivana Zachariáše (Pustina) se odehrává v Československu a Londýně v osmdesátých letech. Drama… Pokračovat »

VIDEO: Miley Cyrus zveřejnila singl o rozchodu s manželem

0 jsk 19.8.2019

Americká zpěvačka Miley Cyrus zveřejnila první singl po rozchodu se svým manželem Liamem Hemsworthem. Video ke skladbě Slide Away zpřístupnila na službách YouTube a Instagram. V textu je několik odkazů na konec jejich vztahu. „Jednoho dne jsem se probudila a vše se změnilo na prach,“ zpívá například v jedné části písně. Pár se poznal v… Pokračovat »

Zemřel herec Peter Fonda

0 jsk 19.8.2019

Ve věku 79 let zemřel v pátek americký herec Peter Fonda, hvězda kultovního filmu Bezstarostná jízda (1969). Podle svých blízkých skonal klidně ve svém domě v Los Angeles. Příčinou smrti bylo selhání dýchacího systému způsobené rakovinou plic, uvedla rodina v prohlášení. Peter Fonda se narodil 23. února 1940. Proslavil se jako spoluautor scénáře a spolu… Pokračovat »

I Rusové natočili seriál o Černobylu

0 jsk 16.8.2019

Americko-britský seriál stanice HBO Černobyl (2019) je úspěšný u diváků v mnoha zemích. V pětidílné minisérii si zahráli Jared Harris, Stelan Skarsgård nebo Emily Watsonová. Nyní přicházejí ruští tvůrci se svým vlastním seriálem. Měl by vyprávět události v jiném světle. Nejde přitom o protireakci na již uváděnou americko-britskou sérii. Ruský Černobyl se začal natáčet přibližně ve… Pokračovat »

VIDEO: The Faim představují svůj nový singl Humans

0 jsk 15.8.2019

Australská poppunková kapela The Faim představuje svou novou skladbu Humans. Produkovali ji Patrick Morrisey (Weezer, Pharrell, Hayley Kiyoko) a David Dahlquist (Aurora, Fletcher) v New Yorku a Los Angeles. „Singl Humans je o jedinečných vlastnostech, které tvoří to, kým jsme, od našich individuálních rysů a osobnosti až k našim silným a slabým stránkám,“ tvrdí členové… Pokračovat »