ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19060 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

U2 zmátli fanoušky jednou větou. Ti si mysleli, že kapela končí

0 jsk 15.11.2018

Irská kapela U2 je na scéně od roku 1976 a vydala čtrnáct studiových alb. To aktuální, Songs of Experience, vyšlo loni. Během závěrečného koncertu turné Experience + Innocence ale Bono překvapil vyjádřením směřujícím k tomu, že kapela odchází. „Už dlouhou dobu jsme na cestách, čtyřicet let, a poslední čtyři roky pro nás byly něčím velmi výjimečným…. Pokračovat »

Muse vydali nové album Simulation Theory

0 Redakce 15.11.2018

Britská skupina Muse vydala nové album Simulation Theory. Více než kdykoli jindy si dala záležet na grafickém zpracování nahrávky a přizvala ke spolupráci významné umělce. O obal se postaral výtvarník Kyle Lambert, který má na kontě plakáty ke známým filmům a seriálům jako Stranger Things nebo Jurský park. Obal k Super Deluxe balíčku zpracoval Paul Shipper, který… Pokračovat »

VIDEO: Nový klip Monkey Business točili tři režiséři

0 jsk 15.11.2018

Skupina Monkey Business uvádí klip k úvodní skladbě nového alba Bad Time for Gentlemen, Cpt. Pheromone and Sgt. Nicotine. Klip natočili hned tři režiséři – David Rauch, Pavel Mrázek a Matěj Ruppert. Ten video spolu s Romanem Holým a Pavlem Mrázkem také stříhal. Do hlavních rolí Monkey Business obsadili herce Matěje Hádka, Adama Vaculu a herečku Kateřinu… Pokračovat »

Karel Gott zazpívá na Benátské!

0 jsk 15.11.2018

Pořadatelé festivalu Benátská! s Impulsem oznámili jméno hlavní hvězdy na příští rok. Je jí Karel Gott. Akce se se odehraje ve Vesci u Liberce 25. – 28. července 2019. „Pozvání Petra Pečeného vystoupit na festivalu mě velmi potěšilo. Ještě sice nemám přesný seznam písní, které tam budu chtít zpívat, ale určitě vyberu takový repertoár, kterým, věřím,… Pokračovat »

Morricone urazil v rozhovoru Tarantina. Tvrdí ale, že je vymyšlený

0 jsk 14.11.2018

Německý Playboy nedávno zveřejnil článek, v němž cituje velmi nelichotivé názory Ennia Morriconeho (na foto) na známého amerického režiséra Quentina Tarantina a jeho filmovou tvorbu. Italský skladatel však tvrdí, že rozhovor je falešný a proti magazínu chce podniknout právní kroky. Ennio Morricone měl v rozhovoru pro německý Playboy poskytnout ostré vyjádření na adresu Quentina Tarantina,… Pokračovat »

Maceo Parker zahraje v Plzni

0 jsk 14.11.2018

Světová legenda funku, americký saxofonista Maceo Parker, skoro přesně před čtyřmi lety roztančil vyprodaný Velký sál Měšťanské besedy v Plzni. Letos oslavil 75. narozeniny a vydal nové album It’s All About Love, které je už jeho sedmnácté v pořadí. Tento týden, 15. listopadu, se do Plzně vrátí, aby tam opět předvedl svoji šlapající show s osvědčenými hity i… Pokračovat »

Lucie vydala album po šestnácti letech a vyjela na turné

0 jsk 14.11.2018

Skupina Lucie vydala v pátek nové řadové album. Následovník šestnáct let staré nahrávky Dobrá kočzka která nemlsá dostal název EvoLucie. Kapela na něm pracovala s přestávkami sedm měsíců. Svými skladbami na desku přispěli všichni členové kapely, tedy David Koller, Robert Kodym, P.B.Ch. a Michal Dvořák. O většinu textů se postaral Robert Kodym. Třináctipísňová kolekce se… Pokračovat »

Zemřel tvůrce komiksů Stan Lee

0 jsk 14.11.2018

Ve věku 95 let zemřel v pondělí ve Spojených státech slavný tvůrce komiksů Stan Lee, autor některých z nejznámějších komiksů historie, například Spider-Mana, Hulka nebo X-Mena. Zemřel v nemocnici v Los Angeles. Stan Lee vstoupil do světa komiksu v 60. letech minulého století a přiblížil komiksové superhrdiny širokým masám, zejména dětem a mládeži. Podle kritiků… Pokračovat »

Nominovaní na Cenu Jindřicha Chalupeckého vystavují

0 jsk 14.11.2018

V prostorech Veletržního paláce Národní galerie Praha začala výstava Cena Jindřicha Chalupeckého 2018. Letošními nominovanými na toto nejvýznamnější české ocenění pro vizuální umělce jsou Alžběta Bačíková, Lukáš Hofmann, Tomáš Kajánek, Kateřina Olivová a Adéla Součková. Svá díla budou vystavovat až do 6. ledna 2019, jméno laureáta bude oznámeno 17. Prosince letošního roku. Paralelně s výstavou finalistů bude ve Veletržním paláci představen projekt Křehké nástroje účasti rumunské… Pokračovat »

Michael Bublé bude mít vlastní hvězdu

0 jsk 13.11.2018

Kanadský zpěvák Michael Bublé dostane vlastní hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Její slavnostní odhalení je naplánováno na 16. listopadu. Řeč by měli při této příležitosti přednést hudební producent a textař David Foster a vdova po Elvisovi Presleym Priscilla. Bublého hvězda bude mít na Hollywoodském bulváru číslo 2 650. Její odhalení se bude časově shodovat s vydáním… Pokračovat »