ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13066 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

Chester Bennington z Linkin Park spáchal sebevraždu

0 jsk 21.7.2017

Jednačtyřicetiletého zpěváka skupiny Linkin Park Chestera Benningtona našli ve čtvrtek 20. července mrtvého. Podle portálu TMZ se oběsil v soukromé rezidenci v Los Angeles. Tělo objevili přibližně v době, kdy skupina na Facebooku zveřejnila odkaz na nový videoklip na YouTube. Jak poznamenal britský deník Daily Mail, Benninton si sáhl na život v den nedožitých narozenin svého… Pokračovat »

V Ostravě začal festival Colours of Ostrava

0 jsk 21.7.2017

Ve středu odpoledne začal v Dolní oblasti Vítkovic šestnáctý ročník festivalu Colours of Ostrava. Potrvá až do noci ze soboty na neděli a na fanoušky, kteří letos areál v předstihu vyprodali, čeká skvělá nabídka. Ve středu odehráli své koncerty Imagine Dragons, Alt-J i Birdy, tři z velkých hvězd festivalu. Ve čtvrtek se představili Michael Kiwanuka, LP nebo Norah… Pokračovat »

Blíží se AIR festival

0 Redakce 21.7.2017

Příznivci taneční scény už odpočítávají dny do letošního ročníku AIR Festivalu, jenž se odehraje 28. a 29. července v tradičním Festivalparku v Hradci Králové a který opět nabídne plejádu světových DJských es. Více než dvěma desítkám účinkujících budou letos vévodit jeden z nejžádanějších DJů současnosti – KSHMR (na snímku), který v červenci vystoupí v Čechách… Pokračovat »

VIDEO: V Malajsii zakázali písničku Despacito

0 jsk 21.7.2017

Vláda Malajsie zakázala vysílání písně Despacito od portorické dvojice Luis Fonsi a Daddy Yankee. Důvodem je její obscénní text. Zákaz se vztahuje na státní rádia a televize, ale i těm soukromým nařizuje, aby text písně upravily s přihlédnutím na místní kulturu. Malajské ministerstvo pro komunikaci a masmédia ve svém čtvrtečním rozhodnutí uvádí, že text písně… Pokračovat »

Restaurovaný film Černý Petr pojede do Benátek

0 jsk 20.7.2017

Po úspěchu digitálně restaurovaného snímku Ikarie XB 1 v Cannes a Berlíně představí Národní filmový archiv (NFA) svou práci na dalším festivalu. Obnovená premiéra Černého Petra, hraného celovečerního debutu Miloše Formana (na smímku) z roku 1963, se uskuteční na sedmdesátém čtvrtém ročníku mezinárodního filmového festivalu v Benátkách. Snímek tam bude uveden v rámci sekce Venice… Pokračovat »

Česká televize točí Defenestraci s Karlem Dobrým v hlavní roli

0 Redakce 20.7.2017

Je 23. května 1618 a zástupci české evangelické šlechty napadli a z hradních oken vyhodili dva nejvýraznější představitele králova úřadu. Vypuklo stavovské povstání, tvář Evropy se změnila. Příběh jednoho z nejdůležitějších okamžiků naší historie začala Česká televize natáčet právě v těchto dnech. Snímek Defenestrace vzniká ke čtyřsetletému výročí třicetileté války v mezinárodní koprodukci s prestižní… Pokračovat »

Ocenění pro Fondovou a Redforda

0 jsk 20.7.2017

Čestné Zlaté lvy za celoživotní dílo si na 74. ročníku tradičního Mezinárodního filmového festivalu v Benátkách, který se uskuteční ve dnech 30. srpna až 9. září, převezmou hollywoodské hvězdy Jane Fonda a Robert Redford. Informoval o tom ředitel festivalové přehlídky Alberto Barbera. Oba herci se zúčastní v Benátkách premiéry jejich společného filmu Our Souls at… Pokračovat »

Ed Sheeran se vrátil na Twitter

0 jsk 20.7.2017

Britský zpěvák Ed Sheeran si obnovil svůj profil na Twitteru. Udělal to jen několik hodin poté, co ho smazal. Chybí na něm však všechny jeho příspěvky od dubna 2015 a místo původních více než 19 milionů má jeho profil aktuální jen několik tisíc sledujících. Stažení profilu souviselo s jeho účinkováním v první epizodě nejnovější sedmé… Pokračovat »

Ed Sheeran zrušil Twitter

0 jsk 19.7.2017

Britský zpěvák Ed Sheeran zrušil svůj účet na Twitteru. Učinil tak poté, co se proti němu na internetu zvedla vlna kritiky kvůli jeho účinkování v první epizodě nejnovější sedmé sezóny seriálu Hra o trůny (2011). Ed Sheeran se již v červnu vyjádřil, že Twitter přestane používat, ale své tvrzení později odvolal. V minulosti přestal sociální… Pokračovat »